Kahramanmaraş Özel Değirmen Anaokulu

Kahramanmaraş Özel Değirmen Anaokulu Merkez Onikişubat ilçesi Mimar Sinan Mahallesi‘nde Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi yanında iki yıl önce açılmıştı. Özel Değirmen Anaokulu, Kahramanmaraş anaokulları içinde eğitim kalitesi ile önplana çıktı. Kahramanmaraş devlet anaokulları kontenjanlarının kısıtlı olmasından dolayı, veliler çocuklarını özel anaokullarına göndermek zorunda kalıyorlar. Özel anaokulu arayan Kahramanmaraşlı velilerin en çok dikkat ettiği konu, şefkat dolu bir okul. Bunun yanında anaokulu fiyatlarına da dikkate den veliler bir dizi kriterin ardından çocukları için anaokulunu seçiyorlar.

Kahramanmaraş özel anaokulu

Kahramanmaraş Onikişubat Özel Değirmen Anaokulu, şehirdeki diğer anaokullarından birkaç yönden ayrılıyor. Şehrin en kalabalık ilçesinin en merkezi konumunda kapalı 1000 metrekarelik alanda inşa edilmiş olan Kahramanmaraş Özel Değirmen Anaokulu, bahçesi ve oyun alanlarıyla da velilerin ve çocukların ilgi odağı oluyor. Kahramanmaraş anaokulu arayışına girenlerin okulumuza gelerek eğitim ve şefkat yuvamızı yerinde görmelerini arzu ediyoruz.

Kahramanmaraş Özel Değirmen Anaokulu

Mimar Sinan Mahallesi 48041. Sokak Kapark3 Apt. No: 3/B Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi yanı  / Onikişubat / Kahramanmaraş

Telefon: 0344 215 18 81

E-posta: iletisim@degirmenanaokulu.k12.tr